Reference

Chtěla bych touto cestou znovu poděkovat za posun v důležitých oblastech mého života. S Hynkem jsem postupně vyřešila např. úzkostné stavy mého syna, kdy se jen pár hodin po konstelaci, u které fyzicky přítomen nebyl, z „uzlíčku nervů“ stal mnohem klidnější chlapec. Dalším výrazným tématem byl bossing. Pomocí postupných terapeutických krůčků jsem mu dokázala vyrovnaněji čelit, a hlavně se mi podařilo najít si novou práci ve zdravějším prostředí. Velmi extrémní zkušeností byla situace, kdy jsem se kvůli agresorovi málem nabourala v autě a následně jsem se dostala do šoku. Jen pár hodin poté jsme téma společně různými metodami zpracovali a já si připadala jako znovuzrozená.

Je to výborný konstelář, terapeut, masér, lektor a učitel. Originálním způsobem propojuje svoje schopnosti a dary a dělá tak svět lepším. Ze srdce doporučuji.

Jana L

Veliké srdečné DĚKUJI Hynkovi Nekužovi a všem účastníkům dnešních nedělních rodinných konstelací ve Frýdku-Místku v centru Magnolie. V prostoru centra jsem se cítil klidně a bezpečně a mohl jsem své srdce a celou svou bytost s důvěrou otevřít všem pocitům a energiím, všem přicházejícím výzvám. Hynek je zkušeným a velmi citlivým průvodcem při poznávání sebe sama a tím i reality stvořeného světa, kreativně a flexibilně se naciťuje na právě proudící potřeby a příběhy účastníků a trefnými pokyny, slovními pojmenováními a příměry pomáhá vést k sebeléčení. Setkání je rámováno metodou rodinných konstelací, nicméně Hynek při každé jedinečné konstelaci individuálního účastníka „teď a tady“ vhodně používá vědomosti a zkušenosti z historie, literatury, psychologie, šamanismu i jiných oblastí a přístupů, aby účastníka jemně, laskavě a zároveň jasně posunul k pochopení a přijetí své životní cesty a smyslu svého bytí zde na Zemi.

Martin S.

Musím uznat, že to byla jízda! Moc energie v poslední době nemám, ale musel jsem zůstat až do konce. Kromě toho, že je Hynek bavič a člověk s ním vždy lehce najde zajímavé téma, tak mě tentokrát velmi velmi pozitivně překvapil. Našel jsem, co jsem hledal, a kromě toho jsem jen civěl na práci s energiemi a nestačil jsem se divit, jakou hloubku to mělo. Smekám pomyslný klobouček a komukoliv, kdo něco hledá (a třeba ani neví, co přesně) Konstelace s Hynkem vřele doporučuji. Toto je služba, jejíž hodnota mnohokrát převyšuje cenu! Velké díky i všem zúčastněným. Na mé cestě jste mi moc pomohli. Děkuji!

Michal S.

V jedná životní fázi jsem byla na dně a nedařilo se mi sehnat práci, která by splňovala mé představy. Bylo to jako bych neustále narážela do zdi a motala se v bludném kruhu. Hynek pomocí vhledu dokázal nasimulovat podmínky konstelace přímo mi na tělo. Během konstelace jsem přijala v konkrétní situaci věci, tak jak jsou. Uznala jsem, že některé věci nešly tak, jak by měly jít, uznala jsem své selhání. Potkala jsem se zde poprvé s temnotou a pochopila jsem, že je nutné přijmout i tuto stránku, aby přišlo pochopení a světlo. Energie se uvolnila, blok povolil a do týdne jsem byla zaměstnaná. Konstelace mohu jen doporučit. Pokud hledáte empatického průvodce, bezpodmínečné přijetí, bezpečné prostředí, diskrétnost a pocit důvěry, pak neváhejte se otevřít třeba svým temným stránkám právě zde.

Martina L.

Tyhle konstelace mi doslova mění život od základů k tomu nejlepšímu.Jedny konstelace a já si projdu prací s emocemi, s tělem, bioenergetikou, zamrzlá traumata se rozpouštějí. Když je třeba, dostanu se do procesu regrese, prolíná se tu moudrost šamanismu, kabaly, čistí se rody, závislosti, programy. Stavíš se do své vnitřní síly, objevuješ svoje talenty, je toho tolik A to vše do neskutečné hloubky s přesahem, který si vůbec nedovedu představit.A to vše se děje s velkou citlivostí a respektem.

Iveta P.

S Hynkem jsem měl příležitost k seberozvoji vícekrát, zaměřím se však na práci s kabalou-stromem života. Na víkendovém skupinovém setkání jsme vytyčili záměr a následně se pustili do práce. Kabala byla skvělým „hřištěm“, která celou agendu zarámovala a pomohla mi v orientaci. Byla to hluboká a velmi široká škála emocí a prožitků, která bohatě zahrnovala obě polarity zároveň – pro mne zcela nový rozměr práce. V tom je Hynkova přednost a jedinečnost. Pokud jste připraveni opravdu pohnout s bahnem, které vás brzdí, běžte do toho. Nebude to vždy příjemné, ale o to cennější budou poklady, které na dně naleznete… Jestli jste opravdu rozhodnuti projít k jádru – ať už je to cokoliv, Hynek může být tím správným parťákem. Doporučuji vyzkoušet na vlastní kůži.

Adam S.

Na sezeni k Hynkovi jsem šla bez očekávání, protože jsem nechtěla abych tím nějak ovlivnila průběh a výsledek. Sezeni probíhalo v příjemném, přátelském duchu. Hynkovi se podařilo vytvořit odlehčenou atmosféru, při které nebyl problém vytáhnout témata mého problému či tématu na světlo. Po sezeni ani při něm nedošlo k žádným extra silným prožitkům ani stavům extatické úlevy. Po pár dnech jsem si však uvědomila, že se cítím lépe a můj „problém“ byl do značné míry vyřešen. Kéž by na všechny komplikace v životě šlo absolvovat takovéhle sezení.

Dana

Poprvé jsem se s Hynkem setkala na rodinných konstelacích, které vedl a zanechaly ve mně velmi hluboký prožitek. Hned po nich jsem věděla, že ho MUSÍM ještě vidět, a to ne jednou. Je to člověk, ke kterému mám zvláštní důvěru a cítím velké napojení. Je to až takový prototyp dokonalého muže, který nejen přesně chápe, ale i cítí, co prožíváte. Nechá vás mluvit, plakat, jen tak být, můžete si s ním dovolit naprosto vše, bez jakéhokoliv studu. On vás podpoří, velmi jemně provede tématem a udrží pocit bezpečí, který většině lidem tolik chybí. Setkání s ním, ať už se záměrem, či bez, je velmi obohacující a uzdravující záležitost, a navíc je to opravdový sympaťák. Určitě doporučuji všem, kteří váhají využít jeho služeb, aby váhat přestali, protože to opravdu stojí za to. Já se už moc těším na další společná setkání.

Jana S.